Co się dzieje, gdy podróżny przekroczy termin do akceptacji zmian w wycieczce?

Gdy organizator zmienia warunki wycieczki… Zdarza się, że po zawarciu umowy o udział w imprezie turystycznej, a przed jej odbyciem organizator jest zmuszony do zmiany któregoś z istotnych parametrów podróży (np. hotelu, modyfikacji programu imprezy lub wymagań specjalnych klienta ujętych w umowie). Wówczas, zgodnie z art. 46 ust. 2-6 nowej Więcej…