Prawo do podwyżki/obniżki ceny imprezy turystycznej – czy warto?

Pracując nad utworzeniem dokumentu warunków uczestnictwa w imprezie turystycznej dla “moich” biur podróży, zadałam im pytanie, czy chcą w nich umieścić zapisy dotyczące prawa do podwyżki ceny wycieczki zgodnie z zapisami art. 45 nowej ustawy. Przepis ten wskazuje trzy przypadki, kiedy dopuszczalne jest podwyższenie przez organizatora ceny imprezy po zawarciu Więcej…